De Heemkalender van Alphen en Riel is weer verschenen. Met mooie dorpsgezichten van toen en nu, zoals u van ons gewend bent. Dit jaar hebben we die mooie foto’s in een kleurrijk jasje gestoken. Onze kalender werkgroep mag trots zijn op het eindresultaat.

Zaterdag 24 november a.s. kunt u onze vrijwilligers aan de deur verwachten met de heemkalender. Voor 5 euro heeft u heel 2019 een prachtige kalender aan uw muur hangen. Bovendien steunt u daarmee onze vereniging; Heemkundekring Carel de Roy Alphen en Riel.

Na zaterdag is de kalender te koop bij de verkooppunten Primera De Boerenschuur Riel, bakker Hans Vermeer Alphen, Oudheidkundig Streekmuseum Alphen. Een mooi geschenk voor in de schoen of onder de kerstboom.

heemkalender2019

Heemkundekring
"Carel de Roy"

Gevestigd in: 
Oudheidkundig 
         Streekmuseum.

Postadres:
Baarleseweg 15,
5131 BA Alphen N.B.Oudheidkundig
Streekmuseum

Bezoek- en postadres:
Baarleseweg 1,

5131 BA Alphen N.B.

streekmuseumalphen.nl/

Facebook

Wilt u op de hoogte blijven van de activiteiten van de Heemkundekring, klik dan op de "Vind ik leuk" knop.

 

Nieuwe website

De nieuwe website van De Heem ziet u hier